Zobacz również
Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica
Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica

 • Poniedziałek
  8:00 - 16:00
 • Wtorek
  8:00 - 16:00
 • Środa
  8:00 - 16:00
 • Czwartek
  8:00 - 16:00
 • Piątek
  8:00 - 16:00
 • Sobota
  9:00 - 14:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica to klinika, która została uruchomiona w Warszawie, aby zapewnić chorym z podejrzeniem onkologicznym lub rozpoznaniem nowotworem wszechstronną opiekę. W placówce zatrudniony jest zespół wyszkolonych i uprawnionych lekarzy wraz z obsługą medycznym, których główną zadaniem jest dbałość o spokój oraz komfort badanej osoby, dla którego porada onkologiczna może być niepokojącym przeżyciem, w którym potrzebne jest wsparcie i ludzka empatia. W Onkomedica kadra specjalistów stawiają na zaufanie pacjenta, dzięki czemu szybciej mogą ustalić ocenę i zacząć proces leczenia. Badania profilaktyczne są niesłuchanie istotne, ponieważ jeżeli zmiana nowotworowa zostanie wykryty we wczesnym stadium, jest duża szansa na jego efektywne wyleczenie.

 

Sprawdź powiązane internetowe wizytówki Centrum Onkologii Onkomedica:

 

Specjaliści zatrudnieni w Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów gwarantują badanym z podejrzeniem nowotworu opiekę na możliwie najwyższym poziomie, którą pacjent uzyska na każdy etapie. W klinice istnieje wariant wykonania diagnostyki podejrzanych zmian oraz ich terapia tradycyjnymi lub nowoczesnymi metodami. Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów przeprowadza także badania profilaktyczne, leczenie zachowawcze, jak również wsparcie w postaci dietetyka i psychologa dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich.

 

 

W Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica można umówić się na wizytę do lekarzy specjalistów, którzy pracują w najlepszych placówkach onkologicznych na terenie województwa mazowieckiego i jego pobliżu. Lekarze oferują również wariant rozpoznania oraz terapii w ośrodkach, w których pracują na co dzień. Karda specjalistów w klinice został wykreowany ze szczególną starannością, tak aby, wszyscy pacjenci uzyskał tutaj gruntowną pomoc w przypadku zdiagnozowania choroby onkologicznej. Pacjenci w centrum mogą skorzystać z pomocy lekarzy ukierunkowanych w wielu obszarach onkologii. Lekarze specjaliści dołożą wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom Onkomedica poczucie bezpieczeństwa.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Julia W.

Polecam lekarza Paweł Morawski z Onkomedica Warszawa. Doświadczony specjalista, jestem zadowolony z całego leczenia. Onkomedica Centrum Onkologii Warszawa oferuje profesjonalne usługi leczenia onkologicznego, polecam tą placówkę.

Marek

Profesjonalna placówka, polecam.

Aneta

Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie i zrobili na mnie dobre wrażenie.