Zobacz również
Poradnia Onkologiczna Centrum Medyczne MEDYK Rzeszów
Poradnia Onkologiczna Centrum Medyczne MEDYK Rzeszów

 • Poniedziałek
  -
 • Wtorek
  -
 • Środa
  -
 • Czwartek
  -
 • Piątek
  -
 • Sobota
  -
 • Niedziela
  -

Szczegóły o klinice


Centrum Medyczne MEDYK, z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, stanowi niezawodne źródło opieki zdrowotnej dla mieszkańców całego Podkarpacia. Dzięki wyspecjalizowanej i doświadczonej kadrze medycznej, placówka oferuje usługi w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w prywatnych gabinetach na terenie regionu. To miejsce, gdzie tysiące pacjentów odnajduje spokój i profesjonalizm. Obecnie, Centrum Medyczne MEDYK obejmuje podstawową opieką zdrowotną ponad 55 tys. osób i stanowi największą placówkę związaną z zakładami pracy w Rzeszowie i okolicach.

Historia Centrum Medycznego Medyk sięga roku 1989, kiedy to zostało założone przez lek. med. Stanisława Mazura, specjalistę chorób wewnętrznych i kardiologa. Dr Mazur, w miarę upływu lat, otwierał kolejne placówki w różnych częściach Podkarpacia. Obecnie mamy przyjemność obsługiwać pacjentów w 30 lokalizacjach. Dynamiczny rozwój i wzrastająca liczba pacjentów skłania nas do ciągłego rozwoju i powiększania zespołu. Obecnie, w ramach firmy, pracuje ponad 800 specjalistów, w tym ponad 200 lekarzy o różnych specjalizacjach.

Oferta CM MEDYK to bogaty wachlarz usług, wsparty nowoczesnym sprzętem medycznym, takim jak tomograf komputerowy, ultrasonografy, aparaty rentgenowskie, echokardiografy, endoskopy, mammografy, sprzęt laboratoryjny, okulistyczny, stomatologiczny, chirurgiczny, kardiologiczny i rehabilitacyjny. Wyróżniamy się wszechstronnością badań oraz krótkimi terminami ich realizacji, co sprawia, że pacjenci czują się u nas zaopiekowani na najwyższym poziomie.

Dojazd


Komentarze


Ocena: