Zobacz również
Marketing medyczny - Zakład Reklamowy
Marketing medyczny - Zakład Reklamowy

 • Poniedziałek
  8:00 - 16:00
 • Wtorek
  8:00 - 16:00
 • Środa
  8:00 - 16:00
 • Czwartek
  8:00 - 16:00
 • Piątek
  8:00 - 16:00
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Zakład Reklamowy jest innowacyjną agencją IT działającą na terenie Rzeszowa. Firma tworzy strony i serwisy medyczne, aplikacje i sklepóy internetowe oraz pozycjonuje strony www. Agencja Zakład Reklamowy korzysta z prodecury marketingu szeptanego medycznego. Ten sposób marketingu medycznego opiera się na pobudzeniu debaty między zainteresowanymi. Rozmowa, która się nawiązuje, powinna wyglądać na niewymuszoną i swobodną. Buzz marketing medyczny to jeden z najbardziej popularnych wariantów reklamy. Rozkręca rozpoznawalność propagowanej marki zarówno online, ale także poza.

 

Siedziba Agencji mieści się w mieście Rzeszów, niemniej jednak propozycja firmy skierowana jest do usługobiorców na terenie całego kraju. Działania Agencji są niezwykle efektywne nie tylko ze względu na szeroką wiedzę oraz zdobywaną przez lata działań praktykę, ale także poprzez działalności zgodnie z dyrektyw Google. Agencja kieruje swoje usługi zarówno dla mikro, dużych oraz średnich przedsiębiorstw medycznych.

 

Agencja Interaktywna oferuje usług obszaru SEO oraz marketingu medycznego. Przedsiębiorstwo działa w branży od przeszło 14 lat i w tym czasie zdążyło wypromować mnóstwo firm medycznych. Pomysły tworzy w pełni profesjonalnie i bezpiecznie, stosując najskuteczniejsze metody. Aby jak najlepiej zareagować na potrzeby Kontrahetów, firma do wszystkich projektów podchodzi w sposób indywidualny. Zespół tworzy kadra profesjonalistów z odmiennych dziedzin, w związku z czym każdy jest zdecydowany na Zakład Reklamowy z pewnością doświadczy, że przekazuje swój biznes w odpowiednie ręce.

 

Inne źródła:

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Dominika

Z polecenia usłyszałam o firmie, zrealizowali dla mnie stronę www. Zrobili świetną robotę.