Zobacz również
Żel AFTIDENT leczenie aft
Żel AFTIDENT leczenie aft

 • Poniedziałek
  6:45 - 14:45
 • Wtorek
  6:45 - 14:45
 • Środa
  6:45 - 14:45
 • Czwartek
  6:45 - 14:45
 • Piątek
  6:45 - 14:45
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Produkt kosmetyczny AFTIDENT® jest stosowany w przypadku występowania różnego rodzaju zmian oraz urazów występujących w jamie ustnej (m.in. afty, pleśniawki czy uszkodzenia mechaniczne). Znieczula i chłodzi dzięki zawartemu w składzie żelu mentolowi (stosowany jest w stomatologii), uśmierzając nieprzyjemne objawy towarzyszące ubytkom błony śluzowej. Żel AFTIDENT® jednocześnie zapewnia film ochronny chroniący przed pogłębiającymi się podrażnieniami i wpływa pozytywnie na odbudowę uszkodzonych tkanek.

Lista zewnętrznych źródeł dla Maść na afty i pleśniawki jamy ustnej AFTIDENT:


Produkt AFTIDENT® umieszczony jest w dogodnym opakowaniu z kaniulą, dzięki czemu bez trudu się go używa. Produkt AFTIDENT® nanosi się miejscowo bezpośrednio na konkretny uraz występujący w obrębie jamy ustnej. Zaleca się niedotykanie go językiem oraz najlepiej nie pić i nie jeść przez około 30 min. od jego użycia. Po skonsultowaniu się z dentystą żel do pielęgnacji błon śluzowych AFTIDENT® może być aplikowany także w przypadku dzieci, które skończyły co najmniej sześć lat. Rezultaty stosowania produktu można zobaczyć po paru dniach (kwestia ta jest uzależniona od stopnia oraz rodzaju zmiany w jamie ustnej).

AFTIDENT® to nie tylko skuteczne narzędzie w leczeniu schorzeń jamy ustnej, ale także nieocenione wsparcie w codziennej pielęgnacji. Jego działanie znieczulające i chłodzące zapewnia natychmiastową ulgę, a ochronna warstwa pomaga zapobiegać dalszym podrażnieniom. Praktyczne opakowanie z kaniulą ułatwia aplikację, a zalecenia dotyczące niejedzenia i niepicia po zastosowaniu pozwalają na pełne wykorzystanie korzyści produktu. AFTIDENT® zdobywa uznanie nie tylko pacjentów, ale również lekarzy stomatologów, stając się niezastąpionym elementem dbania o zdrowie jamy ustnej.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
W. Rojek

Polecam, super produkt na afty.

Monika

Żel nie tylko leczy, ale też chroni przed dalszymi podrażnieniami

Asia Raban

Jestem wdzięczna za Aftident - ulga od bólu jest nieoceniona.

Labas

Wreszcie znalazłem coś, co naprawdę działa na moje afty.

Tomek

Po zastosowaniu Aftident odczułem dużą ulgę w bólu związanym z aftami.

Agata

Żel Aftident okazał się skuteczny w zmniejszaniu objawów aft. Wygodne użycie i dobra cena