Zobacz również
Doppler Instytut Klinika Naczyniowa Warszawa
Doppler Instytut Klinika Naczyniowa Warszawa

 • Poniedziałek
  10:00 - 20:00
 • Wtorek
  10:00 - 20:00
 • Środa
  10:00 - 20:00
 • Czwartek
  10:00 - 20:00
 • Piątek
  10:00 - 20:00
 • Sobota
  9:00 - 14:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Warszawska klinika Flebologii  skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych. Ideą Chirurgii naczyniowa w Doppler Instytut jest pełne zaangażowanie oraz kompleksowość opieki nad pacjentami z schorzeniami żylnymi przez dobrze wyszkolonego oraz doświadczonego zespołu lekarzy od problemów z naczyniami krwionośnymi składający się z grupy fachowców których łączy zamiłowanie do Flebologii.

Warszawska klinika Flebologii spotyka się doświadczenie i wiedza lekarzy, pielęgniarek oraz fizjoterapeutów jak również ciepłe podejście do pacjenta który zostanie wysłuchany, zdiagnozowany oraz leczony. Centrum Flebologii Doppler Instytut zatrudnia lekarzy specjalistów niezbędnych do leczenia problemów flebologicznych takich jak chirurdzy naczyniowi, radiolodzy, lekarze kardiologii, chirurdzy plastyczni, interniści, lekarze ginekolodzy, dzięki którym  www.dopplerinstytut.pl skupia wielu specjalistów zajmujących się na co dzień leczeniem problemów żylnych może pomóc każdej grupie pacjentów.

Może Cię zainteresują inne internetowe wizytówki  Kliniki Angiochirurgii Doppler Instytut:


Klinika Angiochirurgii   zaprasza pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, jak również w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy ma możliwość umówienia się na wizytę w dowolnym terminie . Klinika znajduje się na ul. Josepha Conrada 24 w Warszawie . Telefoniczna obsługa klienta   22 535 30 22. Jeżeli szukasz kliniki która fachowo zajmie się problemami np. z żylakami , niewydolnością żylną lub obrzękiem limfatycznym Klinika Flebologiczna Doppler Instytut to idealne miejsce  


Tematyczne dla z zewnętrznych serwisów online:

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Małgorzata

Polecam lekarza Paulina Paszkowska z Doppler Instytut Warszawa. Konsultacje przeprowadzone szczegółowo - profesjonalnie, bardzo dobre podejście do pacjenta. Ta klinika flebologii w Warszawie pomaga skutecznie zwalczyć problem żylaków, polecam to miejsce.